ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΚΙΣΣΑΒΟΥ 97,8 - UNREGISTERED VERSION

Go to content

Main menu


Βαθμολογία Football League Βόρειος Όμιλος


Πρόγραμμα των Αγώνων Football League 2014-2015

Βόρειος Όμιλος

1η Αγωνιστική: (28/9)
1-0 Λαμία – Αγροτικός Αστέρας  1-3
2-0 ΑΕΛ - Απόλλων Καλαμαριάς  1-0

0-0 Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός  0-2
0-1 Πιερικός – Ηρακλής  2-2
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος  0-1
0-2 Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος  0-1

Ρεπό: Φωκικός

2η Αγωνιστική: (5/10)
1-1 Φωκικός – Λαμία  0-1
0-3 Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ 0-1
0-0 Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός  1-2
1-0 Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας  2-1
1-0 Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου  1-0
0-1 Τύρναβος – Ζάκυνθος  0-2

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

3η Αγωνιστική: (12/10)
1-0  Λαμία – ΑΕΛ  0-0
1-1  Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός  0-0
1-0  Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας  3-2
3-2  Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς  1-0
1-0  Ζάκυνθος – Αιγινιακός  0-4
0-2  Τύρναβος – Ηρακλής  0-3

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4η Αγωνιστική: (19/10)
0-1  Εθνικός Γαζώρου – Λαμία  0-2
2-0  ΑΕΛ – Πιερικός  0-0
1-2  Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-4
1-1  Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου  1-3
1-0  Απόλλων Καλαμαριάς – Τύρναβος  0-1
1-2  Αιγινιακός – Ηρακλής  
1-2

Ρεπό: Ζάκυνθος

5η Αγωνιστική: (26/10)
3-0  Λαμία – Πιερικός  0-0
1-0  Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου
 3-0
2-0  Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ  1-0
1-0  Ζάκυνθος – Φωκικός  2-1
1-2  Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας
 0-2
1-0  Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς
 1-0

Ρεπό: Ηρακλής

6η Αγωνιστική: (2/11)
0-1  Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
 3-0 α.α
0-1  Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
 0-4
0-0  Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος
 0-1
0-0  ΑΕΛ – Τύρναβος  2-1
0-1  Φωκικός – Ηρακλής
 0-1
1-0  Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός
 0-2

Ρεπό: Απόλλων 1926

7η Αγωνιστική: (9/11)
2-1  Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου  0-1
5
-1  Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-1
0-0  Τύρναβος – Πιερικός
 1-1
0-0  Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου
 1-0
0-1  Αιγινιακός – ΑΕΛ  0-2
0-0  Απόλλων 1926 – Φωκικός
 2-1

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

8η Αγωνιστική: (16/11)
0-1  Ζάκυνθος – Λαμία  1-2
2-3  Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος  0-0
0-4  Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής  0-2
1-1  Πιερικός – Αιγινιακός  1-1
1-0  Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Καλαμαριάς  1-1
2-0  Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας  0-1

Ρεπό: ΑΕΛ

9η Αγωνιστική: (23/11)
1-1  Λαμία – Τύρναβος
 1-2
2-0  Ηρακλής – Ζάκυνθος
 1-1
1-2  Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
 0-2
1-0  Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
 1-0
1-0  Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου
 2-0
1-0  ΑΕΛ – Φωκικός  1-0

Ρεπό: Πιερικός

10η Αγωνιστική: (3/11)
0-0  Ηρακλής – Λαμία  1-1
0-0  Τύρναβος – Αιγινιακός  0-0
0-2  Ζάκυνθος – Απόλλων Καλαμαριάς  0-5
1-0  Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας 2-1
1-0  Πιερικός – Φωκικός  2-0
2-1  Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ  0-4

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

11η Αγωνιστική: (7/12)
2-1  Λαμία – Αιγινιακός
 1-0
0-1  Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής
 0-3
1-1  Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
 1-1
1-1  Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
 0-1
2-0  ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-1
1-0  Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου
 0-3

Ρεπό: Τύρναβος

12η Αγωνιστική: (14/12)
1-0  Απόλλων Καλαμαριάς – Λαμία  1-1
1-0  Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας  1-1
1-0  Τύρναβος – Φωκικός  1-4
2-1  Ζάκυνθος – ΑΕΛ  0-2
3-2  Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου  2-1
4-1  Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός  0-1

Ρεπό: Αιγινιακός

13η Αγωνιστική: (21/12)
1-1  Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Καλαμαριάς  2-0
0-0  Φωκικός – Αιγινιακός  0-4
0-1  ΑΕΛ – Ηρακλής  1-0
0-1  Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος  0-2
1-1  Πιερικός – Ζάκυνθος  1-2
2-0  Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-2

Ρεπό: Λαμία


Βαθμολογία Football League 2 - 2014-2015 - 2ος Όμιλος


Πρόγραμμα των Αγώνων Football League 2 - 2014-2015 - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική 16η

2-0  Τρίκαλα ΑΟ - Ενωση Αποστόλου Παύλου  4-2
2-2  Θεσπρωτός - Καραϊσκάκης ΑΕ  0-2
0-6  Βατανιακός - Κοζάνη ΦΣ  0-3
0-0  Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ρήγας Φεραίος  0-3
2-0  Πύρασος Ν. Αγχιάλου - Λευκάδια Νάουσας  3-0
0-3  Δωτιεύς Αγιάς - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0-3
3-1  Αναγέννηση Αρτας - Εθνικός Φιλιππιάδας  1-2
2-0  Οπούντιος Μαρτίνου - Πυρσός Γρεβενών  3-0

2η Αγωνιστική 17η

1-2  Θεσπρωτός - Τρίκαλα ΑΟ  0-1
1-1  Ενωση Αποστόλου Παύλου - Βατανιακός  0-1
2-1  Καραϊσκάκης ΑΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης  0-0
2-1  Κοζάνη ΦΣ - Πύρασος Ν. Αγχιάλου  1-2
1-0  Ρήγας Φεραίος - Δωτιεύς Αγιάς  1-0
0-2  Λευκάδια Νάουσας - Αναγέννηση Αρτας  0-3
α.α
2-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Πυρσός Γρεβενών  3-0
α.α
2-0  Εθνικός Φιλιππιάδας - Οπούντιος Μαρτίνου  0-3

3η Αγωνιστική 18η

3-0 Τρίκαλα ΑΟ - Βατανιακός  2-0
1-1  Οικονόμος Τσαριτσάνης - Θεσπρωτός  0-2
3-0  Πύρασος Ν. Αγχιάλου - Ενωση Αποστόλου Παύλου  2-0
1-1  Δωτιεύς Αγιάς - Καραϊσκάκης ΑΕ  0-1
2-2   Αναγέννηση Αρτας - Κοζάνη ΦΣ  1-2
0-1  Πυρσός Γρεβενών - Ρήγας Φεραίος  0-3
α.α
6-1  Οπούντιος Μαρτίνου - Λευκάδια Νάουσας  3-0
α.α
2-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Εθνικός Φιλιππιάδας  1-0

4η Αγωνιστική 19η  

0-2  Οικονόμος Τσαριτσάνης - Τρίκαλα ΑΟ   
0-2
0-0  Βατανιακός - Πύρασος Ν. Αγχιάλου
 0-1
2-1  Θεσπρωτός - Δωτιεύς Αγιάς
 0-0
0-1  Ενωση Αποστόλου Παύλου - Αναγέννηση Αρτας
 0-7
3-1  Καραϊσκάκης ΑΕ - Πυρσός Γρεβενών
 3-0 α.α
0-7  Κοζάνη ΦΣ - Οπούντιος Μαρτίνου
 1-1
1-1  Ρήγας Φεραίος - Εθνικός Φιλιππιάδας
 1-1
1-2  Λευκάδια Νάουσας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
 0-3 α.α

5η Αγωνιστική 20η

1-1  Τρίκαλα ΑΟ   -   Πύρασος Ν. Αγχιάλου
 1-2
0-0  Δωτιεύς Αγιάς   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης
 0-0
3-1  Αναγέννηση Αρτας   -   Βατανιακός
 1-0
0-1  Πυρσός Γρεβενών   -   Θεσπρωτός
 0-3 α.α
2-1  Οπούντιος Μαρτίνου   -   Ενωση Αποστόλου Παύλου
 4-0    
2-1  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
 0-1
1-1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   -   Κοζάνη ΦΣ
 1-0
  6-2  Ρήγας Φεραίος   -   Λευκάδια Νάουσας
 3-0 α.α

6η Αγωνιστική 21η

2-2  Δωτιεύς Αγιάς   -   Τρίκαλα ΑΟ  0-1
1-5  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Αναγέννηση Αρτας  0-0
5-1  Οικονόμος Τσαριτσάνης   -   Πυρσός Γρεβενών  3-0
α.α
1-1  Βατανιακός   -   Οπούντιος Μαρτίνου
 0-0
3-1  Θεσπρωτός   -   Εθνικός Φιλιππιάδας
 1-0
1-3  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
 0-3
3-0  Καραϊσκάκης ΑΕ   -   Λευκάδια Νάουσας
 3-0 α.α
1-1  Κοζάνη ΦΣ   -   Ρήγας Φεραίος
 0-1

7η Αγωνιστική 22η

0-0  Τρίκαλα ΑΟ   -   Αναγέννηση Αρτας  1-1
1-1  Πυρσός Γρεβενών   -   Δωτιεύς Αγιάς  0-3
α.α
1-1  Οπούντιος Μαρτίνου   -   Πύρασος Ν. Αγχιάλου
 1-0
1-1  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης
 0-0
2-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   -   Βατανιακός
 3-0
0-2  Λευκάδια Νάουσας   -   Θεσπρωτός
 0-3 α.α
4-0  Ρήγας Φεραίος   -   Ενωση Αποστόλου Παύλου
 3-0
1-0  Καραϊσκάκης ΑΕ   -   Κοζάνη ΦΣ
 1-0

8η Αγωνιστική 23η

0-3  Πυρσός Γρεβενών   -   Τρίκαλα ΑΟ
 0-3 α.α
0-0  Αναγέννηση Αρτας   -   Οπούντιος Μαρτίνου
 0-2
0-0  Δωτιεύς Αγιάς   -   Εθνικός Φιλιππιάδας
 0-1
0-1  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
 2-2
5-2  Οικονόμος Τσαριτσάνης   -   Λευκάδια Νάουσας
 3-0 α.α
0-5  Βατανιακός   -   Ρήγας Φεραίος
 0-1
2-1  Θεσπρωτός   -   Κοζάνη ΦΣ
 0-1
0-0  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
 0-7

9η Αγωνιστική 24η

2-0  Τρίκαλα ΑΟ   -   Οπούντιος Μαρτίνου
2-1  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Πυρσός Γρεβενών
1-1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   -   Αναγέννηση Αρτας
0-5  Λευκάδια Νάουσας   -   Δωτιεύς Αγιάς
0-0  Ρήγας Φεραίος   -   Πύρασος Ν. Αγχιάλου
4-1  Κοζάνη ΦΣ   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης
2-0  Καραϊσκάκης ΑΕ   -   Βατανιακός
1-1  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Θεσπρωτός

10η Αγωνιστική 25η

0-0  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Τρίκαλα ΑΟ
2-0  Οπούντιος Μαρτίνου   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
2-1  Πυρσός Γρεβενών   -   Λευκάδια Νάουσας
2-1  Αναγέννηση Αρτας   -   Ρήγας Φεραίος
1-1  Δωτιεύς Αγιάς   -   Κοζάνη ΦΣ
1-4  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
4-2  Οικονόμος Τσαριτσάνης   -   Ενωση Αποστόλου Παύλου
1-3  Βατανιακός   -   Θεσπρωτός

11η Αγωνιστική 26η

2-2  Τρίκαλα ΑΟ   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λευκάδια Νάουσας   -   Εθνικός Φιλιππιάδας
0-1  Ρήγας Φεραίος   -   Οπούντιος Μαρτίνου
3-1  Κοζάνη ΦΣ   -   Πυρσός Γρεβενών
4-1  Καραϊσκάκης ΑΕ   -   Αναγέννηση Αρτας
0-4  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Δωτιεύς Αγιάς
0-1  Θεσπρωτός   -   Πύρασος Ν. Αγχιάλου
1-2  Βατανιακός   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης

12η Αγωνιστική 27η

0-3  Λευκάδια Νάουσας   -   Τρίκαλα ΑΟ
0-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   -   Ρήγας Φεραίος
3-0  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Κοζάνη ΦΣ
0-2  Οπούντιος Μαρτίνου   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
2-1  Πυρσός Γρεβενών   -   Ενωση Αποστόλου Παύλου
0-2  Αναγέννηση Αρτας   -   Θεσπρωτός
1-0  Δωτιεύς Αγιάς   -   Βατανιακός
0-0  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η Αγωνιστική 28η

1-0  Τρίκαλα ΑΟ   -   Ρήγας Φεραίος
3-0  Κοζάνη ΦΣ   -   Λευκάδια Νάουσας
1-0  Καραϊσκάκης ΑΕ   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
1-2  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Εθνικός Φιλιππιάδας
1-2  Θεσπρωτός   -   Οπούντιος Μαρτίνου
4-1  Βατανιακός   -   Πυρσός Γρεβενών
1-0  Οικονόμος Τσαριτσάνης   -   Αναγέννηση Αρτας
0-1  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Δωτιεύς Αγιάς

14η Αγωνιστική 29η

0-1  Κοζάνη ΦΣ   -   Τρίκαλα ΑΟ
0-0  Ρήγας Φεραίος   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
0-3  Λευκάδια Νάουσας   -   Ενωση Αποστόλου Παύλου
2-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   -   Θεσπρωτός
2-0  Εθνικός Φιλιππιάδας   -   Βατανιακός
1-1  Οπούντιος Μαρτίνου   -   Οικονόμος Τσαριτσάνης
0-3  Πυρσός Γρεβενών   -   Πύρασος Ν. Αγχιάλου
0-1  Αναγέννηση Αρτας   -   Δωτιεύς Αγιάς

15η Αγωνιστική 30η

0-0  Τρίκαλα ΑΟ   -   Καραϊσκάκης ΑΕ
2-3  Ενωση Αποστόλου Παύλου   -   Κοζάνη ΦΣ
2-1  Θεσπρωτός   -   Ρήγας Φεραίος
3-0  Βατανιακός   -   Λευκάδια Νάουσας
1-0  Οικονόμος Τσαριτσάνης   -   Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
2-0  Πύρασος Ν. Αγχιάλου   -   Εθνικός Φιλιππιάδας
2-0  Δωτιεύς Αγιάς   -   Οπούντιος Μαρτίνου
3-0  Αναγέννηση Αρτας   -   Πυρσός Γρεβενών

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Λάρισα Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΛΑΡΙΣΑ Γιατροί ΕΟΠΥΥ Λάρισα Τιμές Καυσίμων Λάρισα Δείτε το Χάρτη για Λάρισα
Back to content | Back to main menu