ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΚΙΣΣΑΒΟΥ 97,8 FM - UNREGISTERED VERSION

Go to content

Main menu

       

Πρόγραμμα των Αγώνων Football League 2014-2015


Βόρειος Όμιλος

1η Αγωνιστική: (28/9)
Λαμία – Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός
Πιερικός – Ηρακλής
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος
Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος

Ρεπό: Φωκικός

2η Αγωνιστική: (5/10)
Φωκικός – Λαμία
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ
Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός
Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Τύρναβος – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

3η Αγωνιστική: (12/10)
Λαμία – ΑΕΛ
Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός
Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς
Ζάκυνθος – Αιγινιακός
Τύρναβος – Ηρακλής

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4η Αγωνιστική: (19/10)
Εθνικός Γαζώρου – Λαμία
ΑΕΛ – Πιερικός
Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Καλαμαριάς – Τύρναβος
Αιγινιακός – Ηρακλής

Ρεπό: Ζάκυνθος

5η Αγωνιστική: (26/10)
Λαμία – Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
Ζάκυνθος – Φωκικός
Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Ηρακλής

6η Αγωνιστική: (2/11)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος
ΑΕΛ – Τύρναβος
Φωκικός – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

Ρεπό: Απόλλων 1926

7η Αγωνιστική: (9/11)
Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τύρναβος – Πιερικός
Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου
Αιγινιακός – ΑΕΛ
Απόλλων 1926 – Φωκικός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

8η Αγωνιστική: (16/11)
Ζάκυνθος – Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
Πιερικός – Αιγινιακός
Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: ΑΕΛ

9η Αγωνιστική: (23/11)
Λαμία – Τύρναβος
Ηρακλής – Ζάκυνθος
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου
ΑΕΛ – Φωκικός

Ρεπό: Πιερικός

10η Αγωνιστική: (3/11)
Ηρακλής – Λαμία
Τύρναβος – Αιγινιακός
Ζάκυνθος – Απόλλων Καλαμαριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
Πιερικός – Φωκικός
Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

11η Αγωνιστική: (7/12)
Λαμία – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου

Ρεπό: Τύρναβος

12η Αγωνιστική: (14/12)
Απόλλων Καλαμαριάς – Λαμία
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας
Τύρναβος – Φωκικός
Ζάκυνθος – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

Ρεπό: Αιγινιακός

13η Αγωνιστική: (21/12)
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Καλαμαριάς
Φωκικός – Αιγινιακός
ΑΕΛ – Ηρακλής
Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος
Πιερικός – Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Λαμία

 
 
 
 
 
 
Εφημερεύοντα Φαρμακεία Λάρισα Εφημερεύοντα Νοσοκομεία ΛΑΡΙΣΑ Γιατροί ΕΟΠΥΥ Λάρισα Τιμές Καυσίμων Λάρισα Δείτε το Χάρτη για Λάρισα
Back to content | Back to main menu